Партнеры компании ПЧП Свитогляд-ЭнергоНовини і анонси

<< На головну

 

 

25 років тому вийшов перший номер всеукраїнського науково-популярного журналу «ДИВОСВІТ»

Слова «ДИВОСВІТ» та «СВІТОГЛЯД» спільнокореневі, вони мають особливе значення для кожної творчої особистості, і взагалі людини, в її прагненні знайти своє місце на землі, зрозуміти закони всесвіту, в кінці-кінців знайти своє щастя…
Багато років творчий колектив українського центру гуманітарної інформації «Світогляд» співпрацює з редакцією журналу «Дивосвіт».

Далі>> 

 

                                  

Ф.Габелко "Тернистим шляхом"

До 100-річчя від дня народження Федора Габелка вийшла з друку його книга «Тернистим шляхом»

Книга відомого культурно-громадського і політичного діяча української діа­спори з Австралії Федора Павловича Габелка (літературні псевдоніми: І. Малетич, Ф. Лубенський, Ф. Федорко, Т. Ф. Павлович) відзначається багатогранним зміс­том і своєрідним авторським стилем, містить спогади, статті на різні історичні та громадсько-політичні теми, роздуми з приводу подій минулого і сьогодення, вислови-міркування у віршованій формі, репродукції малярських робіт автора.

Книга розрахована на широке читацьке коло. Видання буде цінним для кожно­го, хто цікавиться світовим українством.

Далі>> 

                                  

Шевченківський національний заповідник у м. Каневі

В Україну ідіть, діти,
В нашу Україну

З нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка та на доручення пана Федора Габелка, 96-літнього громадянина Австралії, громадського, культурного, політичного діяча, українця за походженням (див. “Віднесений бурею”), співробітники Українського центру гуманітарної інформації “Світогляд” відвідали Шевченківський національний заповідник у м. Каневі. Ф. Габелко надіслав 3-х томне видання “Кобзаря” книжкового товариства “Універсальна бібліотека” (1946, 1947, 1948 рр.) та листівки з портретом поета (“Фортуна”, Австралія), власної роботи, у подарунок Музею Т. Г. Шевченка.  

Далі>> 

                                    

  G Analytics
разработка сайта сайт разработан компанией Эффект